HaSTMLLiLeR FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Mani Bölümü ( Bize Özel )
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ocak 14, 2010 8:51 pm tarafından ALİ

» Fıkra dinleyelim ßiras
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 3:59 pm tarafından cansuu

» OKULDA BİTTİ :(
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 3:49 pm tarafından cansuu

» GürHaN'ıN ŞiiR KöşEsİ
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 2:00 pm tarafından cansuu

» BAKMA ÖYLE ISLAK ISLAK
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptySalı Mayıs 12, 2009 8:19 pm tarafından €D@

» MÜZİK PAYLAŞIMI
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyPaz Mayıs 10, 2009 2:42 pm tarafından m3rv3

» MUHABBET EDELİM
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyPaz Mart 08, 2009 7:19 pm tarafından €D@

» İsmaile yazılmış ßir Kılıbık Şiiri
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 6:48 pm tarafından [[eßru]]

» Yarı Yıl Tatiliniz Nasıl GeçiyoRRRR!!!!
Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 6:45 pm tarafından [[eßru]]

Galeri

Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 Empty

Mani Bölümü ( Bize Özel )

+3
m3rv3
[[eßru]]
Yavuz
7 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Mani Bölümü ( Bize Özel ) - Sayfa 3 Empty Oguzhan Yağcıdan Müthiş SÖzLeR..

Mesaj  ALİ Perş. Ocak 14, 2010 8:51 pm

Sıkıldım artık benden önce demir atılan limanlarda mola vermekten tüm tanınmamışlığı tüm bozulmamışlığı ararken tanıdık ayak izleri görüyorum bastığım topraklarda. Hoşuma gitmiyor bulunmuşluklar.Kutsal sandığım ibadethaneler avareler tarafından çoktan işgal edilmiş. sevgiye secdedebilecek takat var mı ki . ŞİMDİ bana ...düşen bu limandanda ayrılmak, ve bulunmamışlığı aptalca aramak.
ALİ
ALİ
süper moderatör
süper moderatör

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics